Usługi

Oferujemy sprzedaż nowych, używanych oraz regenerowanych urządzeń elektrycznych z zakresu automatyki przemysłowej. Są to między innymi: sterowniki, falowniki, servo napędy, kontrolery, enkodery, monitory, zasilacze, silniki itp. Zajmujemy się także naprawą oraz regeneracją uszkodzonych urządzeń i ich poszczególnych części. 
W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych produktów skontaktuj się z nami! 

 

Sprzedaż części nowych i regenerowanych

W ramach sprzedaży oferujemy nowe, używane oraz regenerowane elementy stosowane w automatyce. Dystrybuujemy także elementy wycofane z produkcji, często trudno dostępne na rynku. Zapewniamy przy tym profesjonalną obsługę, indywidualne podejście do klienta, szybką dostawę oraz konkurencyjne ceny. Wszystkie nowe, zakupione u nas produkty obejmuje gwarancja producenta. Dla produktów używanych bądź regenerowanych udzielamy gwarancji na okres 12 miesięcy.

 

Naprawa i serwis

Posiadamy wykwalifikowany zespół osób specjalizujących się w naprawie wszelkiego rodzaju urządzeń z zakresu automatyki przemysłowej. Dzięki temu każdemu Klientowi jesteśmy w stanie zagwarantować darmową diagnostykę oraz szybką wycenę usterki - średni czas oczekiwania wynosi od 3 do 5 dni! Na życzenie klienta jesteśmy wykonać usługę w trybie ekspres.

 

Wszelkie zadania związane z serwisem wykonujemy wyłącznie w Polsce, na terenie naszej firmy.

 

Elementy wycofane z produckji

Potrzebujesz elementu, który nie jest już dostępny na rynku? Zgłoś się do nas! Posiadamy bogatą ofertę elementów, które zostały już wycofane z produkcji. 

Nasze specjalistyczne bazy zaopatrzeniowe pomagają utrzymywać w dobrej kondycji starszy park maszynowy, bez konieczności kosztownych modernizacji.

 

 

Zapraszamy do kontaktu: tel. 71 337 38 02 lub 71 324 16 63

Zakres naszych usług

6es5 - sterownik PLC marki Siemens. W naszej ofercie znajdziesz popularny sterownik marki Siemens, serwis i sprzedaż sterowników PLC.

6es7 - moduł wejść analogowych Siemens. Popularne rozwiązanie i niezawodna technologia. Oferowany przez nas produkt posiada gwarancję. Przejdź do naszego sklepu i zapytaj o cenę produktu online bądź skontaktuj się z nami telefonicznie.

abb - to międzynarodowy koncern, który specjalizuję się w produkcji stacji i systemów elektroenergetycznych, aparatury elektrycznej oraz aparatury rozdzielczych wysokich, średnich i niskich napięć. W naszej ofercie znajdziesz flagowe produkty marki abb - m.in. silniki ognioszczelne.

abb polska - polski oddział międzynarodowego koncernu, który prowadzi badania z zakresu sieci i systemów elektroenergetycznych, rozwój produktów średnich oraz wysokich napięć. Produkty firmy abb cechują się wysoką jakością i niezawodnością. Jeśli szukasz produktów marki abb, to na naszej stronie z pewnością znajdziesz interesujący Cię produkt. Jeśli masz pytanie odnośnie części od firmy abb - zadzwoń do nas, a nasi pracownicy z pewnością rozwieją twoje wątpliwości.

allen bradley - marka sprzętu automatyki przemysłowej, która oferuje komponenty automatyki i zintegrowane układy sterowania. W naszej ofercie znajdziesz m.in. kable typu męskiego od allen bradley: 1485RP5N5C.

automatyka przemysłowa - dziedzina automatyki, która odpowiada za monitorowanie, sterowanie i nadzorowanie procesów wytwarzania i procesów technologicznych. Automatyka przemysłowa zapewnia i monitoruje jakość wytwarzanych produktów, co pozwala na poprawki w celu szybkiej i bezawaryjnej produkcji. Elementami automatyki przemysłowej są: urządzenia i maszyny realizujące produkcję, urządzenia kontrolno-pomiarowe, urządzenia wykonawcze, urządzenia sterujące, oprogramowania oraz systemy łączności. Nasza firma Automatik zajmuje się kompleksową usługą naprawy urządzeń z zakresu automatyki przemysłowej.Oferujemy również sprzedaż części renomowanych producentów.

automatyka przemysłowa sklep - sklep, który oferuje produkty, takie jak czujniki, przetworniki, mierniki, wskaźniki, rejestratory, sterowniki PLC, komputery, panele sterujące, ekrany oraz wiele innych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz części najwyższej jakości od renomowanych producentów, takich jak ABB, Allen Bradley, Bosh, Siemens i wiele innych.

automatyka serwis - profesjonalny serwis urządzeń z zakresu automatyki wykonywany przez wyspecjalizowanych mechaników i inżynierów, Po wykonaniu serwisu produkty są testowane na miejscu pod kątem sprawności i użyteczności. Oddając produkty do naprawy w naszym serwisie masz gwarancję, że otrzymasz produkt odpowiednio zregenerowany i posłuży on Tobie jeszcze przez wiele lat.

automatyka siemens - to napędy, inteligentne sterowniki, innowacyjne oprogramowania, sterowniki PLC, przekaźniki ktróre zapewniają najlepsze rozwiązania dla przemysłu.
Wszystkie te części znajdziesz w naszym sklepie. Wpisz numer części, której szukasz w naszą wyszukiwarkę, a następnie sprawdź, czy produkt jest aktualnie dostępny. Wrazie wątpliwości skontaktuj się z nami telefonicznie.

bosch rexroth - to globalny dostawca i lider w zakresie produkcji napędów i sterowań. Bosch rexroth polska działa na naszym rynku od lat sześćdziesiątych. Produkty tej marki niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Jeśli chciałbyś zregenerować swój sprzęt z zakresu automatyki przemysłowej, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

elau - producent serwonapędów, sterowników ruchu. Elau Polska jest numerem jeden w produkcji maszyn pakujących. Jeśli masz problem ze swoim urządzeniem tej marki, to zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu. Naprawa takich urządzeń to dla naszych mechaników chleb powszedni.

enkoder heidenhain - enkoder do serwosilników oraz serwonapędów. Urządzenia cechujące się wysoką dokładnością i jakością.

esa - firma z zakresu automatyki przemysłowej, która oferuje kompletne rozwiązanie automatyki do zastosowania w nowoczesnych aplikacjach przemysłowych. Produkty marki Esa to między innymi monitory przemysłowe, systemy wejścia / wyjścia.

falownik keb - to falownik, którego parametry ułożone są na dwóch poziomach: poziom pierwszy tzw. "CP-Mode" oraz poziom drugi "poziom aplikacyjny", do którego użytkownik ma dostęp jedynie po podaniu hasła. Nasza firma oferuje serwis i wymiane falowników keb.

fanuc - światowy producent systemów automatyzacji przemysłu. Fanuc Polska pomaga wybrać optymalne rozwiązania dla każdej firmy oraz oferuje pełne wsparcie i serwisowanie sprzętu do automatyzacji. W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty firmy fanuc m.in. części do systemów PLC takie jak kable 16 pinowe.

gefran - firma z branży automatyki specjalizująca się w produkcji podzespołów do sterowania procesami przemysłowymi. Produkty tej marki od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

heidenhain - niemiecka firma, która zajmuje się produkcją numerycznych elementów, a także mechanicznych urządzeń pomiarowych do długości i kąta. Na terenie naszego kraju działa oddział firmy Heidenhain Polska. W ofercie firmy dostępne są kontrolery, enkodery.

indramat - jest liderem w świecie przemysłu. Posiada w swojej ofercie mnóstwo silników oraz napędów, z których korzysta wielu producentów na całym świecie. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz servo motory tego producenta.

indramat polska - producent automatyki przemysłowej. Nasza firma zajmuje się serwisem i sprzedażą produktów Indramat. U nas znajdziesz m.in. servo motor MAC112C-0-HD-2-C/130-A-1/S005.

keb - niemiecka, firma specjalizująca się w tworzeniu produktów techniki napędowej i elektromagnetycznej. Keb Polska produkuje falowniki, sprzęgła, hamulce i motoreduktory. Automati zajmuje się serwisem takiego rodzaju sprzętu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez formularz online.

kollmorgen - producent silników serwo synchronicznych. W ofercie firmy znajdziesz również precyzyjne silniki krokowe, serwonapędy nowej generacji.

kone - fińskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją wind, schodów ruchomych, drzwi automatycznych. Oddział Kone Polska mieści się w Warszawie. Nasi pracownicy specjalizują się w remoncie i serwisie takich produktów.

leroy somer - francuska firma specjalizująca się w produkcji silników elektrycznych. Firma stosuje innowacyjne rozwiązania w zakresie systemów napędowych zwiększających wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii.

lust - producent automatyki przemysłowej. W ofercie firmy falowniki i podzespoły sterowników PLC.

modicon - kontroler przemysłowy wspierający rozwiązanie IIoT 4.0 dzięki temu pozwala kompleksowo sterować rozbudowanymi systemami o zróżnicowanych topologiach. Sterowniki Modicon maksymalizuj zyskowność i efektywność energetyczną.

moog - producent z branży automatyki przemysłowej. Oferuje silnik, napędy i sterowniki wykorzystywane w automatyce.

naprawa automatyki - proces wykonywany przez wyspecjalizowanych mechaników i inżynierów w celu eliminacji usterki. W naszym serwisie Automatik wszystkie naprawy wykonywane są ze szczególną dokładnością i starannością. Każda naprawa automatyki wykonywana w naszym serwisie kończy się testowaniem i sprawdzaniem naprawianych produktów, dzięki temu klienci mają pewność, że po serwisie otrzymają produkt sprawny w stu procentach.

naprawa elau - usuwanie usterek z serwonapędów i sterowników ruchu firmy Elau. Inżynierowie Automatik wykonują naprawę różnych produktów firmy Elau. Jeśli poszukujesz sprawdzonego serwisu zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

naprawa falowników - szybki i serwis i regeneracja falowników, kompleksowa usługa. Tylko u nas fachowo wykonana naprawa w niskich cenach. Nie czekaj skorzystaj z naszych usług już dziś!

naprawa fanuc - naprawa serwonapędów, serwomotorów marki fanuc, zapewniamy gwarancja oryginalnego producenta części.

naprawa heidenhain - generalna naprawa silników, naprawa sterowników oraz innych części automatyki przemysłowej marki heidenhain, wykonywana przez najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

naprawa kone - serwis oraz naprawa urządzeń marki Kone, Kompleksowa naprawa produktów firmy Kone we Wrocławiu.

naprawa plc - specjalistyczny serwis sterowników PLC. Napraw, serwis i regeneracja podzespołów i sterowników PLC. Szukasz sprawdzonego serwisu zapraszamy do Automatik, nasi inżynierowie z pewnością uporają się z każdą usterką.

naprawa serwo silników - wysokiej jakość świadczona usługa naprawa servo silników. Serwis servo silników z gwarancją rozruchową.

naprawa siemens - szybka i fachowa naprawa urządzeń marki siemens naprawa silniki siemens, sterowniki siemens. Serwis jednej z najpopularniejszej marki produkującej sterowniki.

naprawa siemens wrocław - profesjonalny serwis urządzeń przemysłowych marki Siemens we Wrocławiu. W naszej firmie zajmujemy się naprawą wszelkiego rodzaju produktów marki Siemens. Naprawiamy sterowniki PLC, silniki oraz inne urządzenia.

naprawa silnik allen bradley - kompleksowa naprawa silników marki Allen-Bradley używanych w automatyce przemysłowej. Tylko u nas dokonasz serwisu silnika Allen-Bradley, a na wykonaną naprawę dostaniesz gwarancję.

naprawa silnik baumuller - kompleksowy serwis serwo silników marki Baumuller, jednego z największych producentów serwo silników. W naszym serwisie dokonasz naprawy swojego zepsutego silnika, nasza firma zajmuje się również regeneracją starych silników. Skorzystaj z naszej oferty!

naprawa silnik bosch - szybka diagnostyka oraz naprawa silnik bosch rexroth. Firma Bosch to lider z zakresu produkcji techniki przemysłowej. Nasza firma oferuje również bezpłatną wycenę naprawy, dzięki temu sam zdecydujesz, czy chcesz naprawiać swój sprzęt, czy wymienić na nowy.

naprawa silnik lenze - serwis serwo napędów oraz naprawa silników serwo niemieckiej firmy Lenze. Dostarcz nam swój zepsuty silnik, a my zajmiemy się resztą. W cenie usługi serwisu oferujemy diagnostykę, naprawę oraz testowanie naprawionego sprzętu.

naprawa silnik parker - usługa regeneracji i renowacji silników renomowanej firmy Parker. Zregeneruj swój stary zepsuty silnik w niskiej cenie. Skorzystaj z usług naszych wykwalifikowanych mechaników, którzy podołają każdej usterce.

naprawa silnik rexroth - regeneracja i naprawa silników marki Rexroth. W serwisie Automatik dokonasz kompleksowej naprawy swojego silnika Rexroth. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.

naprawa silnik sew - profesjonalna diagnostyka oraz renowacja silników marki Sew. Twój silnik uległ uszkodzeniu? Jeśli tak, to my z przyjemnością zajmiemy się jego naprawą. Na wykonaną usługę dajemy gwarancję.

naprawa silniki krokowe - silnik krokowy jest idealnym rozwiązaniem w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Nasz wykwalifikowany zespół wykona naprawę takiego silnika w profesjonalny i szybki sposób. Oddając silnik w nasze ręce masz gwarancję, że Twój silnik odzyska drugie życie.

naprawa silniki siemens - profesjonalny serwis i naprawa silników servo marki Siemens, wyważanie łożysk, wyważanie wirników. Jeśli szukasz firmy która dokona naprawy szybko i skutecznie, to świetnie trafiłeś!

naprawa simatic - naprawa oraz serwis sterowników PLC siemens simatic. Kompleksowa diagnostyka z wykorzystaniem oprogramowania producenta. Wymiana podzespołów Simatic.

naprawa zaworów moog - kompleksowe usługi naprawy serwozaworów marki Moog. Diagnostyka i serwis zaworów moog. Skorzystaj z usług fachowców.

num - producent sprzętu z zakresu automatyki przemysłowej. Automatik wykonuje serwis i regeneracje komponentów do automatyki przemysłowej.

okuma - producent urządzeń automatyki przemysłowej. W ofercie firmy sterownik, panele operatorskie oraz silniki.

omron - japońska firma elektroniczna z zakresu automatyki która oferuję m.in. komputery przemysłowe, programowalne sterowniki, sterowniki automatyki maszyn firma posiada również filię w Polsce pod nazwą Omron Polska. W naszym sklepie znajdziesz servo silnik firmy omron.

panel operatorski - urządzenie przemysłowe, które umożliwia wizualizację oraz sterowanie procesem przemysłowym na poziomie operatora. W naszym serwisie dokonasz regeneracji i naprawy swojego panelu operatorskiego.

sanyo denki - producent wentylatorów o niskim zużyciu energii. W ofercie firmy znajdziesz wentylatory o wysokim ciśnieniu statycznym i dużej przepustowości, wentylatory wodoszczelne (klasa IP68).

seidel - producent urządzeń z zakresu automatyki przemysłowej. Nasi specjaliści zajmują się serwisem urządzeń tego producenta.

serwo silniki naprawa - profesjonalny serwis oraz naprawa silników elektrycznych (servo silniki naprawa). Dokonamy naprawy w szybki i profesjonalny sposób

sew - niemiecka firma, która jest producentem technologii napędowej.

siemens automatyka - oferujemy sprzedaż oraz naprawę wszelkiego rodzaju produktów marki Siemens z zakresu automatyki przemysłowej. W naszej ofercie znajdziesz silniki Siemens, sterowniki Siemens, panele: op177, op27, op277, op37, napędy przemysłowe Siemens Simoreg, falowniki Siemens Simovert, sterowniki Siemens Simatic, Siemens 6es5, Siemens simatic s5. Naprawimy dla ciebie m,in, silnik Siemens, sterownik simatic s5, produkty: Simodrive, Simoreg, Simovert, sterownik Siemens w tym sterownik 6es5.

siemens polska - oddział firmy Siemens w Polsce. Automatik oferuje kompleksowy serwis produktów siemens. Z nami twoje podzespoły do automatyki przemysłowej zyskają drugie życie.

telemecanique - producent czujników fotoelektrycznych, indukcyjnych, włączników, przekaźników. Podzespoły i komponenty z zakresu automatyki przemysłowej.

uniop - producent podzespołów elektroniki przemysłowej. Komputery i panele uniop służą do sterowania procesem produkcji. Jeśli szukasz serwisu, który dokona naprawy produktów uniop, to bardzo dobrze się składa! Nasi mechanicy zajmą się taką naprawą.

zawory moog - serwozawory, rozdzielacze, zawory ciśnieniowe marki Moog. Zawory cechują się niezawodnością i trwałością.