Usługi

Oferujemy sprzedaż nowych, używanych oraz regenerowanych urządzeń elektrycznych z zakresu automatyki przemysłowej. Są to między innymi: sterowniki, falowniki, servo napędy, kontrolery, enkodery, monitory, zasilacze, silniki itp. Zajmujemy się także naprawą oraz regeneracją uszkodzonych urządzeń i ich poszczególnych części. 
W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych produktów skontaktuj się z nami! 

 

Sprzedaż części nowych i regenerowanych

W ramach sprzedaży oferujemy nowe, używane oraz regenerowane elementy stosowane w automatyce. Dystrybuujemy także elementy wycofane z produkcji, często trudno dostępne na rynku. Zapewniamy przy tym profesjonalną obsługę, indywidualne podejście do klienta, szybką dostawę oraz konkurencyjne ceny. Wszystkie nowe, zakupione u nas produkty obejmuje gwarancja producenta. Dla produktów używanych bądź regenerowanych udzielamy gwarancji na okres 12 miesięcy.

 

Naprawa i serwis

Posiadamy wykwalifikowany zespół osób specjalizujących się w naprawie wszelkiego rodzaju urządzeń z zakresu automatyki przemysłowej. Dzięki temu każdemu Klientowi jesteśmy w stanie zagwarantować darmową diagnostykę oraz szybką wycenę usterki - średni czas oczekiwania wynosi od 3 do 5 dni! Na życzenie klienta jesteśmy wykonać usługę w trybie ekspres.

 

Wszelkie zadania związane z serwisem wykonujemy wyłącznie w Polsce, na terenie naszej firmy.

 

Elementy wycofane z produckji

Potrzebujesz elementu, który nie jest już dostępny na rynku? Zgłoś się do nas! Posiadamy bogatą ofertę elementów, które zostały już wycofane z produkcji. 

Nasze specjalistyczne bazy zaopatrzeniowe pomagają utrzymywać w dobrej kondycji starszy park maszynowy, bez konieczności kosztownych modernizacji.

 

 

Zapraszamy do kontaktu: tel. 71 337 38 02 lub 71 324 16 63